Czym są Paczkomaty? 

    Paczkomaty 24/7 to system skrytek pocztowych, podobnych w obsłudze do
bankomatów, w których możliwy jest odbiór paczek o dowolnej, dogodnej dla adresata porze, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Urządzenia ustawiane są w ruchliwych i widocznych punktach, takich jak stacje benzynowe czy galerie handlowe. Na chwilę obecną czynnych jest już ponad 300 Paczkomatów w 60 miastach w całej Polsce!
     Osoba kupująca towary przez Internet – po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu 24/7 - otrzyma SMS i e-mail z kodem odbioru. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu 24/7 numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się.
 


    Odbiór zakupów dokonanych on-line możliwy jest 24 godziny przez 7 dni w tygodniu, bez kolejek, w dowolnym czasie i dogodnej lokalizacji.
 
    Jak skorzystać z usługi?
 
    To proste! Na stronie wyboru formy dostawy zaznacz opcję "Paczkomaty", a na następnym ekranie wybierz spośród kilku proponowanych urządzeń to znajdujące się najbliżej miejsca Twojego zamieszkania lub pracy i przejdź dalej. Możesz również wybrać inny paczkomat, jeżeli uważasz, że łatwiej będzie Ci do niego dotrzeć. Jeżeli na stronie nie pojawiły się proponowane urządzenia może to oznaczać, że w Twojej miejscowości nie ma jeszcze Paczkomatu. Pełną listę urządzeń możesz znaleźć tutaj.
 
    Dlaczego warto wybrać Paczkomaty jako formę dostawy?
  
paczkomaty 24/7         
Szybkość!

 
    Paczkomaty powstały jako szybsza, wygodniejsza, bezpieczniejsza i tańsza alternatywa dla usług świadczonych przez Pocztę Polską. Twoja paczka powinna znaleźć się w wybranym Paczkomacie już do 2 dni od nadania, o czym zostaniesz poinformowany smsowo i mailowo. W wiadomości będzie również znajdował się kod, który musisz wpisać do paczkomatu by skrytka z Twoją paczką otworzyła się.
  
          Wygoda!
 
    Paczkę możesz odebrać o dowolnej porze, nie jesteś więc uzależniony od godzin pracy kurierów czy godzin otwarcia placówek pocztowych. Nie musisz też stać godzinami w uciążliwych kolejkach. Przychodzisz i odbierasz paczkę natychmiast, kiedy tylko Ci pasuje! Nie musisz martwić się papierkami jak awizo czy dowód osobisty - wystarczy Ci tylko wiadomość sms z kodem odbioru.
 

         Bezpieczeństwo!
 
    Oto wielkie udogodnienie, którego nie umożliwia swoim klientom Poczta Polska - Paczkomaty dają możliwość śledzenia losów paczki na stronie InPost za pomocą numeru jej nadania, który otrzymasz od nas w mailu po wysłaniu zamówienia! W dodatku dzięki stałemu monitoringowi urządzeń za pomocą kamer wideo paczki umieszczone w urządzeniach są całkowicie bezpieczne.
 
         Atrakcyjna cena!
 
    Koszty wysyłki to jedynie 9,00 zł w przypadku płatności przelewem oraz 13,00 zł w przypadku płatności za pobraniem! Jest to więc najtańsza z dostępnych metod doręczenia paczki (jeżeli wybierzesz płatność za pobraniem, opłatę musisz uiścić w specjalnie oznaczonych punktach znajdujących się w pobliżu paczkomatów zanim otrzymasz kod odbioru).
 

     Masz pytania dotyczące paczkomatów? Nie wahaj się zadzwonić lub napisać do nas, chętnie pomożemy!