Urządzamy łazienkę.

        Zanim zaczniemy zakupy, dobrze jest najpierw zaplanować sobie co chcemy mieć w łazience i ustalić priorytety. Np: wanna, czy prysznic, jeśli wanna - zdecydujmy jaka będzie jej długość i głębokość, kształt, dodatkowe funkcje (hydromasaż), powierzchnia antypoślizgowa i.t.d. Oczywiście część możliwości poznajemy dopiero oglądając i porównując konkretne modele wyposażenia, jednak ważne jest abyśmy wiedzieli czego przede wszystkim oczekujemy od sprzętów w naszej łazience.

         www.armaturasanitarna.com


        Następną kwestią jest estetyka wnętrza. Warto zastanowić się nad takim doborem wyposażenia, by jego poszczególne elementy doskonale ze sobą współgrały, tworząc harmonijne i wysmakowane wnętrze. Jednak nie każdy z nas ma dyplom artysty plastyka czy architekta wnętrz. Dlatego niezwykle pomocne są tu serie wyposażenia zaprojektowane specjalnie w taki sposób, by móc je swobodnie ze sobą łączyć i dopasowywać. Serie te projektowane są z myślą o łazienkach różnej wielkości i kształtów, tak że można je zastosować
nawet w nietypowych wnętrzach. Łazienki urządzone z wykorzystaniem serii armatury, ceramiki, mebli, wanien czy kabin prysznicowych już na pierwszy rzut oka wyglądają na przemyślane i dobrze zaplanowane, stwarzają wrażenie porządku i eleganckiej harmonii.


         https://armaturasanitarna.com


      https://armaturasanitarna.com


Przedstawiona tutaj armatura, to seria CAPRI renomowanej firmy FERRO i znajdziecie ją Państwo w ofercie naszego sklepu.